високоякісна плитка-бруківка

Тротуарна плитка (виробництво тротуарної плитки з пресованого бетону високої якості) — один з головних напрямків роботи ПП «Чорний Тюльпан» м. Тернопіль високоякісна плитка-бруківка, що випускається на заводі будівельних матеріалів   — це сучасне рішення, що дозволяє порівняно дешево і просто створювати оригінальні проекти з благоустрою територій.
Що означає посилене вибропресування? Посилене вибропресування — це інноваційна технологія виробництва, що поєднує в собі переваги традиційного вибропресування з підвищеним тиском преса на виріб. Бетонна суміш, з мінімальним вмістом води, подається в спеціальну прес-форму і піддається потужним ударам преса в поєднанні з безперервною вібрацією. Сила тиску становить 2,5 кг на кв.см, що значно підвищує якість і міцність готових виробів.
Чому сильно пофарбована плитка краще? Рівномірне фарбування продукції по всій масі дозволяє їй зберігати свій колір на протязі всього терміну служби, а це є дуже важливим показником для кольорових виробів, адже вони коштують дорожче. Наприклад, тротуарна плитка з декоративним шаром (коли забарвлюється тільки 8 мм лицьовій поверхні), може бути заощадить вам пару десятків гривень, але і служити буде набагато менше. Ніхто не застрахований від дрібних відколів і вибоїн в процесі експлуатації покриття. Тому цільно-пофарбована продукція краще! від ПП «Чорний Тюльпан» м. Тернопіль
-Естетичність. Бруківка різних розмірів і кольорів робить територію більш затишною, упорядкованої. При цьому порівняно дешева тротуарна плитка складає гідну
конкуренцію іншим матеріалам.
-Екологічність. Виготовлення плитки здійснюється тільки з використанням екологічно чистої сировини.
-Міцність. Бетонна плитка витримує великі навантаження, демонструє високу стійкість до впливу вологи, не боїться перепадів температури.
-Довговічність. Термін експлуатації тротуарного покриття становить від 25 до 30 років.
— легкість в укладанні і ремонті. Бруківка легко укладається, а ремонт являє собою просту заміну зіпсованих плиток.
— зручність для пішоходів. Тротуарна плитка не стає слизькою під час дощу, на ній не скупчуються калюжі.